J.Shmidt 500

Gelişmiş musluk suyu filtrasyonu için akıllı mobil sistem

Sürahi Kapasitesi: 2.8 (12 bardak) Filtre Ömrü: 500 lt

0,00 ₺

Kategori:

Ürün Özellikleri

Filtre, tam teşekküllü tezgah altı sisteminin yeteneklerini bir sürahi şekli ve taşınabilirliği ile birleştirir. Sadece bir START düğmesi ile basınçlı filtreleme, dünyanın herhangi bir yerindeki musluktan temiz, güvenli ve lezzetli su sağlar.

AQUAPHOR'un ayırt edici teknolojilerinin sinerjisi, taşınabilir bir şekil içinde olağanüstü bir verimlilik sağlar. Düzenli filtre sürahilerinde kullanılan granül bir karbon yerine J.SHMIDT 500, patentli iyon değiştirme lifi olan Aqualen ™ ile aktifleştirilmiş bir kompozit karışıma sahiptir. Mikrofiltrasyon aşamasında içi boş fiber membran, 0.1 mikrona kadar nihai bir ultra ince filtrasyon gerçekleştirir. Bakterileri, parazitleri, klora ve bitkilerin polenlerine dayanıklı kistleri keser.

J.SHMIDT 500 geçici bir konut, iş gezisi veya uzun özerk bir tatil için uygun bir seçenektir. Elektronik sistem, suyu dakikada 1 litreye kadar filtreleyerek şarj etmeden uzun süre çalışır. Modern ve dayanıklı malzeme Tritan ™ kopolyester sayesinde sistem harici darbelere karşı dayanıklıdır.

Cihazı şarj etmek bir akıllı telefon gibidir: üst paneli bir kablo (dahil) kullanarak USB bağlantı noktasına bağlayın. Paneldeki pil ve kartuş durumunun hafif bir göstergesi, kaynağın tükendiğini size önceden hatırlatacaktır.

Kimyasalsız bakteri koruması

J.SHMIDT 500 taşınabilir sistem,% 100 kimyasal içermeyen antibakteriyel etki ile derin su arıtma sağlayan ilk mobil filtre oldu.

Özel olarak tasarlanmış kartuş, insan saçından 800 kat daha küçük olan sadece 0.1 mikron gözeneklere sahip içi boş fiber membran içerir. Bu nedenle mikrofiltrasyon membranı bakteri ve kistlere karşı bir kalkan görevi görür.

Modern ve hızlı elektronik cihaz

Elektronik bir cihaz olarak, J.SHMIDT 500 özerktir, bir mikroişlemci tarafından yönetilir ve bir mikropump tarafından çalıştırılır. Bu basınçlı filtre yüksek bir filtreleme hızı sağlar - elinizin altında tatlı su bulundurmak kolaydır. Suyun mikrofiltrasyondan ve yoğun kompozit bloktan geçmesini sağlamak için J.SHMIDT 500, mikroişlemci yardımıyla bir mikro pompa başlatır.

500 litre iyice arıtılmış su

J.SHMIDT 500 sistemi, piyasadaki diğer birçok filtre sürahisi için kullanılan granül karbon yerine patentli iyon değişim sorbenti AQUALEN ™ ile kompozit karışımı etkinleştirmiştir.

Kompozit, tezgah altı sistemi ile aynı saflaştırmayı sağlar ve klor, kurşun, diğer ağır metaller ve diğer birçok toksik bileşik dahil olmak üzere tüm zararlı maddeleri geri dönüşümsüz olarak yakalar.

Su kaynaklı tehditlere karşı çok yönlü koruma

Klor, organik bileşikler, ağır metaller, pas, fenoller gibi yaygın musluk suyu kirleticilerini azaltır.

  • Klor
  • Ağır metaller
  • Pas, paslanma
  • Organik bileşikler
  • Fenoller

Ürün Resimleri

J.Shmidt 500 title=
J.Shmidt 500 title=
J.Shmidt 500 title=
J.Shmidt 500 title=