Provеnce A5

Uzun ömürlü kartuşla birlikte zarafet ve fantastik dayanıklılık

Sürahi Kapasitesi: 4,2 lt (17 bardak) Filtre Ömrü: 350 lt

0,00 ₺

Kategori:

Ürün Özellikleri

Dikişsiz cam görünümlü filtre kabı, güvenli, temiz ve kokusuz su için alanla doludur. Özel üflemeli tasarım zamansızdır ve iç mekan modern veya klasik olsun her mutfağa uyar.

Provence, modern ve dayanıklı malzeme Tritan ™ kopolyester sayesinde parlak görünümünü koruyan günlük kullanıma dayanmaktadır. Dayanıklılık özelliği özellikle küçük çocuklu aileler için anlamlıdır.

Provence, bir yedek filtre, kolay doldurulabilir kapaklı kapak ve bir filtre ömrü sayacı ile donatılmıştır. Filtre kartuşu AQUAPHOR A5, kontaminantları geri dönüşümsüz olarak hapseder, içme suyunda ağır metallere karşı yüksek verimlidir ve çeşitli filtreleme yöntemlerini birleştirir. Daha fazla filtreleme ortamı ve üstte bir ön filtre A5'e bulanık suda daha uzun kullanım ömrü sağlar.

Darbeye dayanıklı zarafet

Özel üfleme şekli zamansızdır ve modern veya klasik herhangi bir tasarıma uyar. Provence, parlak görünümünü koruyarak günlük kullanıma dayanır. Bir çocuk yere düşürse bile sürahi kırılmaz, bu da küçük çocuklu aileler için dikkate değerdir.

Filtre, cam gibi görünen ve paslanmaz çelik kadar dayanıklı Eastman Tritan ™ malzemeden üretilmiş gıda sınıfı bir malzemeden yapılmıştır.

350 L daha uzun kullanım ömrü

Daha fazla filtreleme ortamı, kartuşun üstündeki bir ön filtre ile birleştiğinde, A5'e bulanık suda daha uzun kullanım ömrü sağlar. Kapak, ana emme bloğunun tıkanmasını önleyen pas, silt ve kum için bir ön filtredir.

Ekstra ince aktif hindistancevizi kömürü, iyon değişim reçinesi ve AQUALEN ™ klor, organik bileşikler, böcek ilaçları, fenoller, ağır metaller ve diğer zararlı maddeleri giderir. AQUALEN ™, kurşun, bakır, cıva, kadmiyum, arsenik dahil olmak üzere tüm ağır metalleri geri dönüşümsüz olarak bağlayan patentli iyon değiştirici fiber sorbenttir.

Su kaynaklı tehditlere karşı çok yönlü koruma

Klor, organik bileşikler, ağır metaller, pas, fenoller gibi yaygın musluk suyu kirleticilerini azaltır.

  • Klor
  • Ağır metaller
  • Pas, paslanma
  • Organik bileşikler>
  • Fenoller

Ürün Resimleri

Provеnce A5 title=
Provеnce A5 title=
Provеnce A5 title=
Provеnce A5 title=