S.S.S.

RainSoft’un kaç yıllık bir geçmişi vardır?

RainSoft 1953 yılından beri Amerika’da Su Arıtma Sistemleri üretmekte olan 67 yıllık bir şirkettir ve Dünya’da “Ömür Boyu Garanti” veren tek firmadır.

Şebeke suyu, Su Arıtma Cihazlarına gelmeden önce yeteri kadar temiz değil mi?

Bu sorunun cevabı aslında sizin “yeterlilik” anlayışınıza bağlıdır. Birçok yerin su kalitesinin iyi durumda olduğu algısı vardır. Fakat suyunuzda kokusunu ya da tadını alamayacağınız ve sağlığınıza zararlı olan çeşitli kirleticilerle yüklü olabilir. RainSoft bu kirleticileri suyunuzdan alır ve olması gereken doğru, “mükemmel” seviyeye getirir.

RainSoft Su Arıtma Cihazı suyun sertliğini nasıl iyileştirir?

Su sertliği, adına “iyon değişimi” denilen bir işlemle giderilir. Su sertliği sorununu çeşitli zerre ve çöküntüler şüphesiz ki etkiler. Su, RainSoft’un içerisinde, negatif yüklü kısımlara çarparak ilerler. Bu kısımlarla ilerlerken; kalsiyum, demir, magnezyum ve diğer ağır metallerle çarpışır ve tamamen temizlenir.

Sodyum, RainSoft’un arıttığı suda ne kadar bulunur?

RainSoft’un patentli sistemi sayesinde; çok çok az bulunur. Her durumda, RainSoft’un arındırdığı her litre suda bir dilim beyaz ekmekten daha az sodyum bulunur. Eğer doktorunuz sodyum rejimi öneriyorsa; RainSoft’un Reverse Osmosis İçme Suyu Cihazı toplum sodyum miktarını neredeyse sıfıra indirir ve bu diyeti tamamen karşılar.

Karbon filtresi, içme suyu arıtımının güvenli bir yolu mudur?

Evet. Aktive olmuş yani etkilenmiş karbon içme suyu filtrelemesi, EPA tarafından belediye suyu arıtmalarında dahi önerilmektedir.

RainSoft Su Arıtıcısı suyun Ph değerini değiştirir mi?

Hayır. Ayrıca, Ph değeriniz değişim gerektiriyorsa RainSoft bayiiniz sizin için en uygun değeri önerecektir.

Evimden taşınırsam cihazlarımı ne yapmam gerekecek?

RainSoft’unuzu, taşındığınızda beraberinizde götürebilirsiniz. Bakım belgeniz, Ömür Boyu tüm Dünya’da geçerli olacaktır. RainSoft’un uluslararası bayiileri size her yerde montaj ve bakım desteğini verir.

RainSoft’a ödediğim parayı zamanla geri alabilir miyim? Kazancım ne olacak?

Şöyle düşünün; pahalı şişe yada damacana suları almak zorunda kalmayacaksınız. Daha az sabun, şampuan, ev temizlik malzemeleri kullanacaksınız. Giysileriniz daha beyaz, parlak ve temiz olacak. Ve arıtılmış su sayesinde birçok pahalı cihazınız çok daha uzun ömürlü olacak. Her şeyden önce, parayla satın alamayacağınız; ailenizin sağlığı ve gönül rahatlığı olacaktır.

ÜCRETSİZ SU TAHLİLİ